Szerszámkészítő/-karbantartó

  • Cég neve

    OBO Bettermann Hungary Kft.

  • Munkavégzés helye

    2347 Bugyi

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Munkába járás támogatás

    • Alkalmazotti jogviszony
    • 2 műszak
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

  • kivágó, hajlító és/vagy műanyag fröccsöntő szerszámok karbantartása, javítása,
  • új szerszámok és szerszámalkatrészek készítése.

Elvárások

  • szakmunkás végzettség,
  • több éves szerszámkészítési tapasztalat, de elhivatott, szakmailag érdeklődő pályakezdők jelentkezését is várjuk,
  • két műszakos munkarend vállalása.

Előnyt jelent

  • magasabb iskolai végzettség,
  • német nyelvtudás,
  • emelőgépes képesítés.

Amit kínálunk

  • határozatlan idejű munkaszerződés,
  • korrekt jövedelem-csomag, mely fix és teljesítményarányos elemekből áll,
  • éves bónusz és béren kívüli juttatások (SZÉP kártya, amely évi nettó 360.000 Ft, továbbá jubileumi jutalom az eltöltött évek arányában),
  • munkába járás támogatása utazási költségtérítéssel vagy ingyenes céges buszjáratokkal a környező településekről,
  • munkavállalói ajánlási rendszerhez és céges ötletbörzéhez kapcsolódó jutalom,
  • hosszú távú, biztos munkahely, tervezhető munkaidő,
  • tanulási lehetőség, változatos és kihívásokkal teli feladatok, munkakörhöz kapcsolódó szakmai képzési lehetőségek,
  • térítésmentesen igénybe vehető egészségügyi szűrővizsgálatok,
  • rendezvények a munkavállalók és családjaik számára,
  • kedvezményes jegyvásárlási lehetőség számos, a régióban megrendezett kulturális és sporteseményre.

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények
  • Céges busz
  • Kerékpártároló
  • Parkoló

Céginformáció

Az OBO BETTERMANN több mint 110 éves múltra visszatekintő, német családi tulajdonban lévő nemzetközi vállalatcsoport, mely villamosipari termékek gyártásával és forgalmazásával vált elismert márkanévvé az elektromos szerelőiparban. A magyarországi OBO jelenleg mintegy 1400 főt foglalkoztat, telephelye a Budapesttől délkeleti irányban kb. 35 km-re fekvő Bugyi nagyközség melletti ipari parkban található, és a nemzetközi vállalatcsoport legmeghatározóbb gyártó- és logisztikai központja.

A vállalat jól felszerelt, mintegy 50 főt foglalkoztató szerszámüzemmel rendelkezik, ahol képzett szerszámtervező mérnökök, szerszámüzemi szakemberek és modern megmunkáló gépek biztosítják a céges szinten mintegy 4500 szerszám karbantartását, valamint a gyors és eredményes reagálást a szerszám-meghibásodásoknál.

Önéletrajzát (nagyságrendi bérigény megjelölésével) a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva küldheti el.